voodoo'a giriş sorunu

Started by denizbitmez22@gmail.com, Nov 09, 2022, 05:13 PM

Previous topic - Next topic

denizbitmez22@gmail.com

Merhabalar.Voodoo developer version indirmesini tamamladıktan sonra giriş ekranında hata alıyorum.Kullanıcı adı ve şifrem doğru olmasına rağmen bu sorun devam ediyor.Rica etsem yardımcı olabilir misiniz?

VooDoo RPA Master

Merhaba,

Community sitesinde yazan ilgili şifrelerle giriş yapmayı denediğinizde mi bu hatayı alıyorsunuz?

Studio açarken mi yoksa bütünleşik konsolu açarken mi karşılaşıyorsunuz?

Dilerseniz ekran görüntüsünü paylaşabilirsiniz.

İyi günler dilerim.
 

denizbitmez22@gmail.com

Ekran görüntüsünü paylaştım.Şifre değiştirmeme rağmen yine aynı hatayı veriyor.You cannot see attachments on this board.

VooDoo RPA Master

Merhaba,

Şifre community sayfasında en üstte belirtilir. Sizin üyelik kaydı yaptığınız şifre bilgisi değil, community.voodoorpa.com sayfamıza girdiğinizde en üstte Developer versiyonunu indirirken görünen alanda yazılıdır(congratulations yazan yeşil alandadır).

İyi günler dileriz.

denizbitmez22@gmail.com

Merhabalar
Bahsettiğiniz kısımda şifre görünmemişti.Tekrardan link sağlayabiliyor musunuz?

VooDoo RPA Master

Merhaba,

Community.voodoorpa.com adresinin şifresi farklıdır. Bu, sizin siteye kayıt olurken kullandığınız kullanıcı adı ve şifredir. Eğer şifrenizi unutursanız, 'Renew Password' diyerek şifrenizi yenileyebilirsiniz.

Studio&Robot uygulamasının şifresi, Community'e girerken kullandığınız kullanıcı adı ve şifreden farklıdır ( community sitesine girdiğinizde oradaki bizim belirttiğimiz şifreyi kullanmalısınız).

Bütünleşik Konsol web uygulamasının şifresi, Community'e girerken kullandığınız kullanıcı adı ve şifreden farklıdır ( community sitesine girdiğinizde oradaki bizim belirttiğimiz şifreyi kullanmalısınız).

Ekran görüntüsünü size mesaj olarak gönderiyoruz.

İyi günler dileriz.

VooDoo RPA Ekibi